:: قوانین و مقررات

استفاده شما از وب سایت گروه صنعتی رکس رادیاتور به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از "گروه صنعتی رکس رادیاتور "وب سایت گروه صنعتی رکس رادیاتور به آدرس اینترنتی http://www.rexradiator.ir می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای "'گروه صنعتی رکس رادیاتور" محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین "گروه صنعتی رکس رادیاتور" بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

1 - خدمات و محتویات وب سایت " گروه صنعتی رکس رادیاتور" ، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از محصولات و مطالب موجود موجود در وب سایت برای فروش، انتشار مجدد  یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به همکاری با گروه صنعتی رکس رادیاتور و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات "سایتگروه صنعتی رکس رادیاتور" برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

2 - کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش محصولات، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش مشتریان قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

3 - هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در "گروه صنعتی رکس رادیاتور" ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای "گروه صنعتی رکس رادیاتور" محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.